Holland High Tech Holland High Tech

Expo 2025 Osaka: Nederlandse hightechdelegatie op economische missie in Japan

23 mei 2025

Van 18 tot en met 24 mei is een Nederlandse delegatie van experts op het gebied van hightech en digitalisering op economische missie in Tokio en Osaka. Doel is het verkennen van samenwerkingsmogelijkheden in de geavanceerde technologiesectoren van Japan. Peter Stolk, voorzitter van Holland High Tech, en Naomie Verstraeten, Chief Innovation, Technologies & Markets bij Brainport Development, zijn de missieleiders van track HT1: Deeptech Equipment (semiconductors, fotonica, quantum).

Artificial Intelligence
Event
Halfgeleidermachines
Internationaal
KIA Sleuteltechnologieën
MKB innovatie
Nanotechnologie
Nieuws
Quantumtechnologie
Valorisatie & Marktcreatie

De eerste dagen van de missie stonden volledig in het teken van ontmoetingen met toonaangevende spelers in de Japanse hightechindustrie. Zo bracht de delegatie bezoeken aan onder andere het Japanse ministerie van Economie, Handel en Industrie (METI), de Nederlandse ambassade in Japan, het Institute of Science Tokyo (Science Tokyo) en de Semiconductor Equipment Association of Japan (SEAJ).

Minister van Economische Zaken, Dirk Beljaarts, en een breed scala aan professionals van kennisinstellingen, het bedrijfsleven en andere overheidsvertegenwoordigers namen deel aan deze missie.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief