Holland High Tech Holland High Tech

Symposium Healthy Heart @ Home

08 februari 2024, 09:30 - 18:30
De huidige zorg is niet afgestemd op de behoeften van mensen met hartfalen. Dit symposium gaat in op de vraag hoe deze zorguitdagingen aan te pakken.
Extern evenement
TU Eindhoven (NL)

Hartfalen is geen optie!

Preventie van terugval en revalidatie van hartfalen is essentieel. Op dit moment lijden meer dan 250.000 patiënten aan hartfalen. Er zijn al meer dan 30.000 ziekenhuisopnames per jaar, met gemiddelde jaarlijkse kosten van €25.000 per patiënt. Een schatting voor 2050 laat zien dat 1 op de 6 mensen ouder dan 65 jaar aan hartfalen zal lijden. Patiënten met hartfalen ervaren dagelijks fysiek en emotioneel leed. Alledaagse taken kunnen aanvoelen als een zware sportoefening en kunnen het vermogen van een patiënt om het huis te verlaten beperken.

Hoe kunnen we dit probleem aanpakken?

Wilt u weten hoe u deze zorguitdagingen van de toekomst kunt aanpakken? Neem deel aan het symposium "Healthy Heart @ Home", waar verschillende MedTech-stakeholders worden samengebracht voor diepgaande discussies.

Symposium Healthy Heart @ Home

  • Datum: 8 februari 2024 | 09:30-18:30
  • Locatie: Technische Universiteit Eindhoven
  • Dit evenement wordt georganiseerd voor alle MedTech-stakeholders, zoals technische en klinische onderzoekers, artsen, industrie, zorgverzekeraars, politici etc.
  • Voertaal: Engels
  • Deelname is gratis

Dit symposium wordt georganiseerd ter gelegenheid van de inauguratie van Prof. dr. Hareld Kemps door  Máxima MC, TU/e department Industrial design and Eindhoven MedTech Innovation Center (e/MTIC).

Meer informatie en registratie

 


 

Meld je aan voor onze nieuwsbrief